Balíček plný relaxace

Voňavý balíček pro zklidnění těla i mysli. Levandulový peeling a olej zaručí pokožce nikde nekončící hebkost i uvolnění. Mýdlo pohladí vaše tělo i smysly.

910 Kč
Dostupnost: Skladem
Balíček plný relaxace
Balíček plný relaxace
Novinka

Detailní popis produktu

Co v balíčku najdete?

Tělový olejový peeling levandule pro pocit té nejjemnější pokožky, levandulový olej pro péči o problematickou pokožku se sklony k akné a voňavé levandulové mýdlo. Po náročném dni oceníte tuto kombinaci jako stvořenou pro hýčkající rituál.

  • Tělový olejový peeling levandule - 120 g

Krystalky třtinového cukru se postarají o obnovu pokožky a odstranění odumřelých kožních buněk. Díky mandlovému oleji se pokožce vrátí její jemnost i pružnost a levandulová vůně blahodárně zklidní vaše smysly

  • Levandulový olej - 50 ml

Šetrně pečuje o podrážděnou pokožku i problematickou pleť. Pomůže ošetřit spálení od sluníčka i navodit atmosféru odpočinku po náročném dni pro tělo i mysl. Díky kvalitnímu levandulovému esenciálnímu oleji příjemně voní.

  • Levandulové mýdlo s mandlový olejem - 60 g

Jemné a voňavé levandulové mýdlo pro všechny typy pokožky se zklidňujícími a regeneračními vlastnostmi

Produkty vlastnoručně balím do papírové dárkové krabičky, vyplním dřevitou vatou, aby se skleničkám nic nestalo, a přidám dřevěnou lžičku, aby se peeling lépe nabíral.

Vyhovovalo by vám spíš jiné složení balíčku? Ráda vám produkty nakombinuji podle vašeho přání. Napište mi, domluvíme se.

Jak na to, aby produkty vydržely co nejdéle v plné síle?

Mnou vyrobené produkty neobsahují konzervační látky ani umělá barviva. Skladujte je proto nejlépe do teploty 25°C a chraňte před slunečními paprsky.

Víc informací o účincích a složení jednotlivých produktů najdete u každého zvlášť. 

Více o tělovém peelingu levandule.

Více o levandulovém oleji

Více o levandulovém mýdle

Vše balím a připravuji ručně, proto se balíčky, které vám dorazí, můžou trochu lišit od fotek zde na e-shopu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: