Máte dotaz?

Co vás možná zajímá?

Sepsala jsem odpovědi na otázky, které by vás možná mohly v souvislosti s mou kosmetikou napadnout. Pokud vás zajímá ještě něco dalšího, stačí napsat dotaz do formuláře níže.

Mohu se spolehnout, že je vaše kosmetika zcela zdravotně nezávadná?

Ano. Proto jsem prošla náročným procesem certifikace, abych vám mohla s klidným srdcem potvrdit, že má kosmetika je zdravotně nezávadná.

Odkud pocházejí bylinky, ze kterých produkty vyrábíte?

Bylinky s láskou pěstuji na vlastní zahrádce zcela bez pesticidů. Pro některé si občas dojdu do čisté přírody České Kanady, část pro mě pěstuje má maminka.

Kde kosmetiku vyrábíte?

V rámci našeho domu mám hygienou schválenou provozovnu, kde všechny mé produkty vznikají.

Je vaše kosmetika vhodná i pro atopiky?

Produkty, které jsou pro atopiky vhodné, jsou vždy označeny jako “vhodné pro atopiky”. Ostatní v sobě mohou mít esenciální oleje, na které může (a nemusí) být atopická pokožka citlivá.

Má přírodní kosmetika kratší dobu trvanlivosti?

Jelikož se jedná o kosmetiku zcela bez přídavků chemie, mohou být produkty náchylnější například ke žluknutí. Při správném skladování mimo sluneční záření a extrémní teploty však vydrží řadu měsíců. 

Je přírodní kosmetika srovnatelně účinná s klasickou kosmetikou?

Účinky bylinek, které jsou součástí mých produktů jsou prokázané a dle nařízení EU je výrobci dovoleno je uvádět. Je nicméně vždy třeba počítat s tím, že účinky nemusí být u každého stejné. Doporučuji si přečíst zkušenosti ostatních zákazníků. 

 

Zajímá vás ještě něco dalšího?

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: